Kogo szukamy?

Specjalista SEM - Google AdWords

Obowiązki:

  • Tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych w Google AdWords.
  • Optymalizacja w ramach już istniejących kampanii,
  • Analityka realizowanych kampanii przy użyciu Google Analytics.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Wymagania:

  • Certyfikaty Google AdWords i Analytics.
  • Znajomość narzędzi Google (AdWords, Analytics, Tag Manager).
  • Zainteresowanie tematyką SEM.
  • Umiejętność opracowywania założeń kampanii, wdrażanie i optymalizacja.
  • Umiejętność optymalizacji kampanii pod wskazany cel (KPI).
  • Umiejętność pisania tekstów reklamowych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole.
  • Umowę o pracę (praca na pełen etat).
  • Możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań Google AdWords.
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole.
  • Możliwości rozwoju poprzez udział w szkoleniach, konferencjach.
  • Ścisłą współpracę z Google.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając poniższy link:

Specjalista ds. sprzedaży usług Google AdWords®

Jako Certyfikowany Partner Google AdWords® poszukujemy osób do zespołu zajmującego się sprzedażą usług Google®.
Szukamy ludzi ambitnych, otwartych na nowe wyzwania oraz chcących zdobywać wiedzę z zakresu eCommerce, marketingu internetowego i produktów oferowanych przez firmę Google®.

Obowiązki:
Sprzedaż usług Google AdWords®. Pozyskiwanie nowych klientów oraz ich stała obsługa. Sporządzanie ofert i umów handlowych. Samodzielne organizowanie i przeprowadzanie spotkań handlowych w siedzibie firmy i poza nią.

Wymagania:
Umiejętności obsługi oprogramowania biurowego. Wymagane doświadczenie w sprzedaży usług B2B, w przeprowadzaniu rozmów handlowych. Mile widziane osoby zainteresowane tematyką internetu i nowych technologii. Poszukujemy osób samodzielnych, potrafiących zorganizować sobie pracę, chcących na dłużej współtworzyć sukces firmy. Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy?
Ciekawą pracę w rozwijającej się branży w młodym zespole. Pozytywną atmosferę i wsparcie. Zapewniamy profesjonalne przeszkolenie oraz wszystkie narzędzia niezbędne do pracy. Stałą pracę na umowę, w normalnym wymiarze godzin. Stałe wynagrodzenie, plus system prowizji od sprzedaży. W przyszłości gwarantujemy udział w szkoleniach organizowanych przez firmę Google®.

Programista PHP

Wymagania:
Znajomość programowania obiektowego, znajomość relacyjnych baz danych, doświadczenie w projektowaniu aplikacji internetowych, dobra znajomość xHTML oraz CSS.
Mile widziane doświadczenie w pracy z Symfony.

Oferujemy ciekawą pracę w rozwijającej się i przyszłościowej branży w młodym zespole, pozytywną atmosferę i wsparcie załogi.
Zapewniamy profesjonalne przeszkolenie i wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.
Oferujemy stałą pracę na umowę, na miejscu, w siedzibie firmy - w normalnym wymiarze godzin.

CV w formie elektronicznej prosimy kierować na adres: praca@projektwww.pl

Kontakt

PROJEKTwww.pl
ul. Chłapowskiego 3
63-100 Śrem

tel. +48 61 28 28 799
GSM 504 353 000

biuro: biuro@projektwww.pl
sprawy techniczne: admin@projektwww.pl
sprawy finansowe: finanse@projektwww.pl

Dane rejestrowe:
PROJEKTwww.pl T. Kubski, P. Styperek spółka jawna
ul. Chłapowskiego 3, 63-100 Śrem
NIP 785-17-60-281, REGON 300754830, KRS 0000296868